fbpx

Uwielbiasz wyprawy nurkowe, ale brakuje Ci odwagi, by samodzielnie jakąś zorganizować? A może szukasz doborowego towarzystwa, w którym będziesz się świetnie bawił? Skorzystaj z naszej oferty.

Organizujemy wyjazdy za granicę, m.in. do Egiptu czy Chorwacji. Program całego przedsięwzięcia jest przemyślany i dopracowany. Dzięki temu w jego trakcie uczestnicy mają czas na eksplorację podwodnego świata, ale także na integrację, zwiedzanie czy wypoczynek.

Podczas wypraw dbamy o:
• bezpieczeństwo uczestników — w wyjazdach biorą udział doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy;
• komfort nurków — w trakcie aktywności każdy działa w swoim tempie i zgodnie z własnymi preferencjami;
• ciekawe atrakcje — wyjeżdżamy w miejsca, które stanowią wyzwanie, a jednocześnie zapewniają niezwykłe wrażenia;
• dopasowanie programu do poziomu uczestników — wszystko po to, aby każdy z nich mógł czerpać z wyjazdu jak najwięcej.

Jeśli zagraniczna wyprawa nurkowa to plan na przyszłość, na początek możesz skorzystać z nurkowania rekreacyjnego, które odbywa się w Szczecinie i okolicach. Na zajęciach poszerzysz swoją wiedzę, rozbudzisz pasję i zyskasz motywację do dalszego zdobywania nowych umiejętności.

Dlaczego warto wybrać się na wyprawę nurkową?

Przede wszystkim wyprawa nurkowa to okazja do tego, by poznać nowe miejsca i nowych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję. W wyjazdach uczestniczą osoby w różnym wieku, zajmujące odmienne stanowiska, ale które łączy zamiłowanie do odkrywania podwodnego świata.

Spędzając czas w towarzystwie innych nurków, możesz się od nich uczyć, podnosić poziom pewności siebie. Poczujesz się w wodzie bezpiecznie, a w razie potrzeby będziesz mógł liczyć na wsparcie innych uczestników wyprawy.

Jeżeli raz wybierzesz się na taki wyjazd, stanie się on ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące planowanych wyjazdów wraz z kosztorysami. Zapraszamy do kontaktu.

Egipt Safari Top Południa 13-20.04.2024

Top Południa to nurkowania na terenie malowniczych Parków Morskich oraz w północnych rejonach raf St. John’s i Fury Shoal.

Więcej
Egipt luksusowe safari na St John’s 19-26.10.2024

Trasa St Jonh’s bogata jest w nurkowania na najpiękniejszych rafach Morza Czerwonego, pełnych pinakli i tuneli, zamieszkiwanych przez różnorodne

Więcej

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć