fbpx

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szkoleniach w zakresie serwisu sprzętu do nurkowania uzyskaliśmy autoryzację serwisową takich firm jak: (tu proszę wprowadzić marki, które poprawiłem wyżej)  AquaLung, Apex, Eques, Mares, Oceanic, Scubapro, Suunto, Technisub, Uwatec, Scubatech i wiele innych.

Serwis DivePoint oferuje Wam fachowość oraz krótkie terminy napraw Waszego sprzętu.

Przypominamy każdemu z Was o corocznym przeglądzie automatów i nie tylko. Pamiętajcie, że w ten sposób dbacie o bezpieczeństwo swoje i swojego partnera. Niezawodność sprzętu pozwoli Wam przygotować się do niezapomnianych podwodnych przygód.

Jak często należy serwisować sprzęt do nurkowania?

Każdy producent ma inne wytyczne co do terminów serwisowania. Zdecydowanie radzimy, by się tych terminów trzymać, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo w podwodnych przygodach. Za przykład niech posłużą automaty oddechowe, które często wykorzystywane są w słonych wodach mórz i oceanów. Podczas nurkowania do automatu dostaje się sól, która następnie osadza się na jego ściankach, co może pogorszyć jego działanie, a w skrajnych przypadkach spowodować uszkodzenie. Również jackety nurkowe należy regularnie serwisować, ponieważ osadzają się w nich bakterie i inne zanieczyszczenia, których nie uda nam się zwyczajnie wypłukać domowymi sposobami. Regularne serwisowanie sprzętu jest zachowaniem odpowiedzialnym, także przez wzgląd na innych uczestników nurkowych przygód.

NIE CZEKAJ! – ZRÓB TO TERAZ!

Nie dopuść do sytuacji, kiedy będziesz na “nurkowaniu życia”, a  Twój sprzęt przestanie działać…

Cennik usług

RODZAJ WYKONYWANEJ USŁUGI CENA
SERWIS AUTOMATU I stopień * 80 – 95 zł
SERWIS AUTOMATU II stopień * 60 – 80 zł
REGULACJA AUTOMATU * 40 zł
PRZEGLĄD BCD JACKETU 50 zł
DEZYNFEKCJA JACKETU PŁYNEM ANTYBAKTERYJNYM 40 zł
WYMIANA BATERII KOMP. 60 – 100 zł
SERWIS ZAWORU BUTLI 25 zł
SERWIS MANOMETRU 25 zł

Do ceny serwisu należy doliczyć koszt części serwisowych (serwis kit, baterii itp.) które wymieniane są w czasie serwisu. Standardowy termin zależy od dostępności części i wynosi ok 4 dni, istnieje możliwość wykonania serwisu expresowego, który jest o 30% droższy – czas realizacji max 2 dni.(terminy napraw expresowych uzgadniane są z serwisantem).

* Automat nieserwisowany przez wiele lat lub w bardzo złym stanie + 50% usługi

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć