fbpx

Każdy Program Szkoleniowy SSI oparty jest o Metodologię Diamentu Nurka, która skupia się na odpowiedniej wiedzy, umiejętnościach, sprzęcie i doświadczeniu wymaganych aby stać się wysoce wykwalifikowanym nurkiem.

System Szkoleniowy SSI Home StudyWiedza

Wiedza zastępuje wyobrażenia i obawy rzetelnymi, poprawnymi informacjami. Pełny System Szkoleniowy SSI Home Study (kolorowy podręcznik, DVD oraz Pytania Kontrolne) umożliwia Ci zdobycie odpowiednich wiadomości oraz poznanie zasad bezpieczeństwa, a podczas interaktywnych zajęć instruktor przedstawi praktyczne znaczenie i zastosowanie tej wiedzy i zasad w środowisku wodnym. Inaczej mówiąc pokaże jak wiadomości, prawa i zasady obowiązujące i stosowane na lądzie, mają się do podwodnego świata.

Umiejętności

Ludzie uczą się tylko na dwa sposoby – albo przez szok, albo powtarzanie. Szok to niezbyt przyjemna metoda nauki, zwłaszcza nurkowania! Kluczową metodą SSI szkolenia w wodzie jest „Komfort przez powtarzanie”. Ważne jest, abyś spędził wystarczająco dużo czasu w wodzie, powtarzając, wicząc umiejętności nurkowe dotąd, aż będziesz czuł się komfortowo i staniesz się bezpiecznym nurkiem.

Sprzęt

Najbezpieczniejszy i najpewniejszy sposób zastania nurkiem i nurkowania, to ten we własnym indywidualnie dobranym i dobrze dopasowanym, najwyższej jakości Pełnym Zestawie Nurkowym (TDS). Dobra znajomość swojego sprzętu podnosi pewność siebie i umiejętności korzystania z podtrzymującego życie wyposażenia. Podczas szkolenia poznasz
kilka możliwych konfiguracji sprzętu do nurkowania, co umożliwi Ci dokonanie wyboru Pełnego Zestawu Nurkowego najlepiej odpowiadającego Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Pełny zestaw nurkowyPełny zestaw nurkowyPełny zestaw nurkowy

Doświadczenie

Szkolenie wzbogaca wiedzę i zwiększa umiejętności, ale jedynym sposobem na zdobycie doświadczenia jest – odbywanie nurkowań. Z tego powodu SSI zachęca do przeprowadzania podczas szkolenia większej liczby nurkowań w wodach otwartych niż tylko wymagane przez standardy nurkowe minimum. Im więcej nurkujesz, tym bardziej komfortowo czujesz się pod wodą i więcej radości i przyjemności z tego czerpiesz. No to ruszaj, zdobywaj nowy świat, poznawaj nowych ludzi i przekonaj się czemu nurkowanie z SSI jest niezwykłym doświadczeniem “The Ultimate Dive Experience”!

Nasza Metodologia Szkoleń

Doświadczenia zdobyte podczas szkolenia będą niezapomniane dzięki indywidualnemu podejściu instruktora i ćwiczeniom opartym o rzeczywiste sytuacje nurkowe. Nasze unikalne podejście do szkolenia znane jest pod hasłem:

NASZA METODOLOGIA SZKOLEŃ

Komfort przez powtarzanie

Oznacza to, że każdą umiejętność przećwiczysz tyle razy, aż stanie się „drugą naturą”. Będzie to jak jazda na rowerze. Nie będziesz musiał się zastanawiać, tylko automatycznie będziesz wiedział co robić.

Efekt

Nauka nurkowania to świetna zabawa – otrzymasz to na co zasługujesz: 'The Ultimate Dive Experience’!
Pełny Zestaw Szkoleniowy (Total Teaching System)

Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.

Korzystając z DARMOWYCH lekcji online, interaktywnego DVD z informacją jak nurkować, zajęć teoretycznych, kolorowych podręczników, tabel nurkowych, Training Recordów zdobędziesz całą wiedzę teoretyczną w wybranym momencie i miejscu. Wszystkie te elementy są częścią Pełnego Zestawu Nurkowego SSI, który zachęca kursantów starszych i młodszych oraz powoduje że nauka jest zabawą i przedstawia te same zagadnienie w różnorodny sposób. TY wybierasz sposób nauki, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy. Nie ważne czy jest to nauka na zajęciach, nauka w domu czy online – wszystko zależy tylko do Ciebie.

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć