fbpx

Nurkowanie to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi. Od lat prowadzimy profesjonalne kursy nurkowania dla początkujących i nie tylko, stosując metodę swobodnego oswajania się z wodą i doskonalenia umiejętności poprzez wiedzę. Nauka w naszej szkole odbywa się w stałym kontakcie z doświadczonymi instruktorami SSI, co gwarantuje pełen poziom bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania!

Nauka nurkowania od podstaw

Osobom, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z nauką nurkowania, oferujemy kurs nurkowania od podstaw. To spokojna i bezpieczna ścieżka nauki, którą rozpocząć możesz od wstępu teoretycznego z poziomu własnego domu w formie całkowicie bezpłatnego szkolenia online. Zapewni ci to podstawy wiedzy co do tego, jak zachować się pod wodą. Kursy praktyczne również zaczynamy zawsze od zajęć na basenie pod czujnym okiem naszego instruktora, dzięki czemu nauka w naszej szkole jest całkowicie bezpieczna dla wszystkich, niezależnie od ich wieku i predyspozycji fizycznych!

Wybierając nasz kurs nurkowania dla początkujących, przejdziesz pełną ścieżkę od wiedzy teoretycznej, przez pierwsze próby w basenie, aż po swoją pierwszą przygodę z nurkowaniem w jeziorze!

Doszkalające kursy nurkowania

Naszą ofertę kursów kierujemy też do osób, które z nurkowaniem miały już do czynienia, ale chcą podszkolić swoje umiejętności. Oferujemy kursy techniczne Extended Range, w trakcie których zdobędziesz wiedzę i doświadczenie potrzebne do nurkowania z dekompresją do maksymalnej głębokości od 40 do nawet 60 metrów. Dla fanów podwodnych jaskini i bardziej ekstremalnych przygód przygotowaliśmy też kursy Cave Diving, a dla tych, którzy chcą pójść ścieżką profesjonalną proponujemy m.in. kursy nurkowania dla asystenta instruktora i inne szkolenia dla profesjonalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji – czekamy na Twój telefon i liczymy na to, że wkrótce podzielisz naszą pasję nurkowania!

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć