Perfect buoyancy

Rezerwacja

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres info@divepoint.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
dokonaniem rezerwacji terminu
. Potwierdzenie dokonania
rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

Cel kursu

Każdy nurek chce być „dobrym nurkiem”- opanowanie umiejętności idealnej pływalności jest pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu.

Stałe rozwijanie umiejętności kontroli własnego wyważenia (pływalności) jest powszechnie zalecane. Każdy kto pragnie rozwijać swoje nurkowe umiejętności i  jednocześnie dbać o ochronę środowiska, powinien ukończyć kurs specjalistyczny „DOSKONAŁA PłYWALNOść” (PERFECT BUOYANCY).

Niemalże każdy nurek, który chce zanurkować w znanych miejscach nurkowych na świecie musi wziąć udział w tzw. Check-Dive (nurkowanie sprawdzające). Podczas tego nurkowania umiejętność kontroli wyważania (pływalności) jest jedną z podstawowych, sprawdzanych umiejętności.

Nie robi się tego, aby zestresować nurka zaraz na początku urlopu! Chodzi oczywiście o ochronę środowiska naturalnego, raf koralowych, wokół których wykonuje się nurkowania. Szkody i zniszczenia wyrządzone przez nurków o niewielkich umiejętnościach kontroli pływalności dotyczą raf na całym świecie, a ich skutki są właściwie nieodwracalne.

Ponadto umiejętność kontroli pływalności jest warunkiem wstępnym uczestnictwa w prawie prawie wszystkich Kursach Specjalistycznych.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem DOSKONAŁA PŁYWALNOŚĆ!

„Podwodna fotografia cyfrowa” (DIGITAL UNDERWATER PHOTOGRAPHY) czy też „Fale, Pływy i Prądy” (WAVES, TIDES, and CURRENTS) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!

Zakres materiału:

  • Sprzęt służący do kontroli wyważania
  • Podstawy teoretyczne
  • Kontrola wyważenia w wodzie
  • Doskonała Pływalność jako aktywny wkład w ochronę podwodnego świata

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Wymagania

  • ukończony kurs OWD / junior OWD lub równoważny
  • minimalny wiek uczestnika kursu specjalizacji wynosi 15 lat
  • minimalny wiek uczestnika kursu specjalizacji na poziomie junior wynosi 12 lat

Zapraszamy!

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć