fbpx

Open water diver

Termin: 15.02.2021-31.12.2022

Rezerwacja

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres [email protected]. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


  Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
  dokonaniem rezerwacji terminu
  . Potwierdzenie dokonania
  rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

  Zostań nurkiem Open Water Diver i rozpocznij największą przygodę swojego życia! Rozpoznawany i uznawany na całym świecie certyfikat to przepustka do wspaniałych miejsc nurkowych!

  Dostosowując szkolenie i czas spędzony w wodzie do Twoich oczekiwań i potrzeb, jesteśmy pewni, że po ukończeniu kursu będziesz pewnym siebie, komfortowo czującym się pod wodą nurkiem, który swobodnie korzysta z posiadanego sprzętu i opanowanych umiejętności nurkowych. Kurs Open Water Diver składa się z trzech elementów: części teoretycznej, zajęć basenowej oraz nurkowań na wodach otwartych.

  Kurs nurkowy Open Water Diver jest pierwszym stopniem w edukacji nurka. Nauczysz się tu jak bezpiecznie nurkować oraz poznasz podstawowe zasady poruszania się pod wodą do głębokości 18 m. (dzieci 10-14 lat do 12 m – Junior OWD) Program szkolenia przygotowany jest w taki sposób, aby nikt nie miał większych problemów z jego zrozumieniem.

  Zanim zapiszesz się na szkolenie dowiedz się więcej o nurkowaniu klikając na poniższy link. Jest to internetowe szkolenie nurkowania w 100% za darmo! Wystarczy zalogować się na stronie SSI i wybrać szkolenie OWD.
  Przychodząc na kurs będziesz lepiej zorientowany i przygotowany do prawdziwej przygody!  Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas – [email protected] – odpowiemy Ci na wszystkie pytania.
  Dbając o bezpieczeństwo i rozumiejąc potrzebę utrwalania nabytych umiejętności dajemy możliwość wydłużenia kursu o jedno nurkowania w stosunku do standardów. W Dive Point-cie zamiast 4 nurkowań z instruktorem możesz zrobić 5 w tej samej cenie! Wszystko po to, aby Nasi Kursanci po uzyskaniu licencji byli bezpiecznymi nurkami i bez problemu poruszali się w podwodnym świecie.

  Zajęcia basenowy prowadzimy na basenie Vulcan Training Centre w Szczecinie. Szkolenie w wodach otwartych prowadzimy w Ińsku, w naszej bazie. Jest to idealne miejsce do nauki nurkowania. Wszystkie elementy podwodne platformy do ćwiczeń połączone są  linką tak, aby nikt nie miał problemy z nawigacją.

  Część teoretyczna

  Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.

  Zajęcia na basenie

  Na zajęcia basenowe i wody otwarte Instruktor dobierze Ci odpowiedni, dobrze pasujący sprzęt, tak abyś doskonale czuł się pod wodą w swojej nowej „drugiej skórze”. Będziesz miał dużo czasu na ćwiczenia i adaptację do podwodnego świata, zanim rozpoczniesz szkolenie w wodach otwartych.

  Nurkowania na wodach otwartych

  Wykonasz 4-5 nurkowań i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie. (Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

  To nie musi być koniec zabawy! Biorąc udział w dodatkowych szkoleniach możesz dojść jeszcze dalej – wyobraź sobie nurkowanie w podwodnych wrakach, z rekinami lub siebie jako podwodnego fotografa! Przejrzyj wszystkie dostępne Kursy Specjalistyczne, w których możesz wziąć udział. To szansa dla Ciebie do wkroczenia na kolejny poziom nurkowej przygody. SSI zawsze będzie godnym zaufania partnerem towarzyszącym na tej drodze.

  Ciągły brak czasu? Zacznij zdobywać certyfikat nurkowy w czasie urlopu, a zakończ szkolenie po powrocie do domu!

  Kurs Scuba Diver jest idealnym rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na ukończenie całego kursu Open Water Diver. Kurs Scuba Diver obejmuje mniej więcej połowę zakresu materiału pełnego kursu nurkowego zakończonego certyfikacją (SSI Open Water). Zawsze możesz uzupełnić/ukończyć pełny program w późniejszym, dogodnym dla Ciebie terminie.

  Na koniec kursu otrzymasz certyfikat SCUBA DIVER, poświadczający pomyślne ukończenie tego kursu. Certyfikat ten uprawnia do uczestnictwa w nurkowaniach pod przewodnictwem Dive Leader’a na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek postanowisz kontynuować szkolenie i zostać licencjonowanym nurkiem skontaktuj się z najbliższą placówką szkoleniową SSI, w której uzyskasz wszelkie informacje na temat tego w jaki sposób możesz uzupełnić szkolenie i zostać SSI OPEN WATER DIVER .

  Rozpocznij przygodę już dzisiaj

  Więcej informacji odnośnie możliwości szkolenia Open Water Diver uzyskasz w każdym z ponad 2 500 Centrów Nurkowych SSI na całym świecie lub odwiedzając diveSSI.com i zaglądając do naszego szkolenia BEZPŁATNEGO Online.

  CENA: 2550 zł

  Cena zawiera:

  • Ubezpieczenie na czas trwania kursu!!!
  • Zajęcia basenowe
  • Zajęcia na wodach
  • Sprzęt na czas trwania kursu poza: płetwy, maska, fajka
  • Materiały do nauki teorii w postaci elektronicznej
  • Certyfikat elektroniczny
  • Aplikację, która zawiera:
   • Twoje certyfikaty w jednym miejscu
   • Podręczniki do samodzielnej nauki
   • Logbook nurkowy
   • Znaki nurkowe
   • Tabele nurkowe i inne

  Cena nie zawiera:

  • Wstępu na basen
  • Dojazdów
  • Wyżywienia
  • Ewentualnych kosztów zakwaterowania
  • Kosztu certyfikatu plastikowego (70 zł)

  WYMAGANIA:

  • Minimalny wiek 10 lat
  • Umiejętność pływania
  • Badania lekarskie lub poprawnie wypełniony formularz medyczny
  • Chęci 🙂

  WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

  • ABC nurkowe: maska, płetwy, fajka
  • Buty do nurkowania

  Zapraszamy!

  Nie umiesz nurkować?

  Zobacz jak zacząć