Night limited visibility

Rezerwacja

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres info@divepoint.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
dokonaniem rezerwacji terminu
. Potwierdzenie dokonania
rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

Nowy sposób poznawania podwodnego świata

Nurkowanie nocą to wielkie emocje, niezwykła przygoda i powód do prawdziwego entuzjazmu. Świat podwodny jest dla nas nowym tajemniczym światem. Nurkując w nocy można odkryć zupełnie nowe oblicze tego świata i przyjrzeć się mu z całkowicie innej perspektywy.

Przebywanie pod woda w momencie zachodu słońca jest absolutnie cudownym doświadczeniem. Korzystając z odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim z dobrej, mocnej latarki podczas nocnego nurkowania można dokonać wielu naprawdę niesamowitych odkryć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat NURKOWANIA NOCĄ i PRZY OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeśli nie zamierzasz wziść udziału w kursie.

Kurs specjalistyczny „NURKOWANIE NOCY i PRZY OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI” można połączyć z innymi specjalnościami!

”Nawigacja” (NAVIGATION) czy też „Poszukiwanie i wydobywanie”( SEARCH AND RECOVERY) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Zakres materiału

  • Nurkowanie nocne a nurkowanie przy ograniczonej widoczności
  • Specjalny ekwipunek
  • Przygotowanie do nurkowania
  • Nurkowanie
  • Zaawansowane techniki

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Wymagania

  • ukończony kurs OWD / junior OWD lub równoważny
  • minimalny wiek uczestnika kursu specjalizacji wynosi 15 lat
  • minimalny wiek uczestnika kursu specjalizacji na poziomie junior wynosi 12 lat

 

Zapraszamy!

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć