Driver stress & rescue

Rezerwacja

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres info@divepoint.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
dokonaniem rezerwacji terminu
. Potwierdzenie dokonania
rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

Cel kursu

Bądź przygotowany na niespodziewane sytuacje awaryjne. Stres jest nierozerwalnie związany z ratownictwem i wypadkami nurkowymi. Na tym kursie nauczysz się jak przewidywać i zapobiegać wypadkom oraz w jaki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, jeśli już wystąpią.

W trakcie kursu nauczysz się, w jaki sposób unikać, rozpoznawać i radzic sobie z problemami zarówno na powierzchni, jak i pod wodą.
Kurs trwa od 2 do 4 dni, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności podczas zajęć teoretycznych oraz szkolenia w wodzie – na basenie oraz w wodach otwartych. Warunkiem uczestnictwa w kursie STRESS & RESCUE jest posiadanie ważnego certyfikatu CPR & Pierwsza Pomoc.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat “Stresu i ratownictwa” (STRESS & RESCUE) możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem STRES i RATOWNICTWO (STRESS & RESCUE)!

„Nawigacja” (NAVIGATION) czy też „Poszukiwanie i wydobywanie” (SEARCH & RECOVERY) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!

Zakres materiału:

  • Czym jest stres?
  • Stres w nurkowaniu: Przyczyny i zapobieganie
  • Wykrywanie i radzenie sobie ze stresem
  • Kierowanie akcją ratunkową
  • Umiejętności niezbędne do radzenia sobie w sytuacji wystąpienia paniki i akcji ratowniczej
  • Sytuacje utrudniające akcję ratowniczą

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Wymagania

  • ukończony kurs OWD / junior OWD lub równoważny
  • minimalny wiek uczestnika kursu specjalizacji wynosi 15 lat
  • minimalny wiek uczestnika kursu specjalizacji na poziomie junior wynosi 12 lat
  • posiadanie ważnego certyfikatu CPR & Pierwsza Pomoc

 

Zapraszamy!

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć