Kurs Pierwszej Pomocy EFR

Termin: 09-10.03.2019

Rezerwacja

Krzysiek:  508105505

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres info@divepoint.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
dokonaniem rezerwacji terminu
. Potwierdzenie dokonania
rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

Szkoła Nurkowania Dive Point zaprasza wszystkich zainteresowanych na Kurs Pierwszej Pomocy EFR, który odbędzie się w dniach 09-10.03.2019 w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie ul. Hoża 6 w godzinach od 9:0 do 18:00

Szkolenie obejmuje: wykłady i symulację wraz z pozoracją wypadku. Podczas pozorowanych wypadków uczestnicy kursu będą musieli udzielić pomocy osobą nieprzytomnym, poradzić sobie z zatruciami, krwotokami, urazami w różnych okolicach ciała. Na kursie nauczycie się Państwo również zasad bezpieczeństwa na miejscu wypadku, wzywania pomocy i współpracy ze służbami, oceny stanu poszkodowanego itp. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzyma certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapraszamy serdecznie liczba miejsc ograniczona!!!!!

Koszt kursu 320 zł od osoby.

Zapraszamy!

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć