fbpx

Kurs Pierwszej Pomocy EFR

Termin: 09-10.03.2019

Rezerwacja

Krzysiek:  508105505

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres [email protected]. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


  Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
  dokonaniem rezerwacji terminu
  . Potwierdzenie dokonania
  rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

  Szkoła Nurkowania Dive Point zaprasza wszystkich zainteresowanych na Kurs Pierwszej Pomocy EFR, który odbędzie się w dniach 09-10.03.2019 w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie ul. Hoża 6 w godzinach od 9:0 do 18:00

  Szkolenie obejmuje: wykłady i symulację wraz z pozoracją wypadku. Podczas pozorowanych wypadków uczestnicy kursu będą musieli udzielić pomocy osobą nieprzytomnym, poradzić sobie z zatruciami, krwotokami, urazami w różnych okolicach ciała. Na kursie nauczycie się Państwo również zasad bezpieczeństwa na miejscu wypadku, wzywania pomocy i współpracy ze służbami, oceny stanu poszkodowanego itp. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzyma certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapraszamy serdecznie liczba miejsc ograniczona!!!!!

  Zapraszamy!

  Nie umiesz nurkować?

  Zobacz jak zacząć