fbpx

Egipt Safari Północne

Termin: 06-13.04.2019

Rezerwacja

Krzysiek:  508 105 505

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres [email protected]. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


  Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
  dokonaniem rezerwacji terminu
  . Potwierdzenie dokonania
  rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

  Wraki i rafy północy Morza Czerwonego!!! Nie tylko dla Tych, którzy kochają wraki. Safari to jest dedykowane do pasjonatów nurkowań wrakowych, chociaż nie brakuje na tej trasie wspaniałych raf koralowych takich jak Posejdon Reef, lasów gorgonii przy wyspie Gifrun, ścian cypla Bluff Point czy rezerwatu Ras Mohammed. Pomyli się ten, kto sądzi, że na wrakach nie spotkamy wielu zwierząt. Częstymi towarzyszami nurkowań są barakudy, rogatnice, żółwie czy delfiny.
  Czymś niezapomnianym na tej trasie są nurkowania nocne, podczas których zobaczymy niezliczone liliowce, piórówki, raki pustelniki i wężowidła. Plan rejsu obejmuje nurkowania na najsłynniejszych wrakach północnej części Morza Czerwonego, w tym legendarny SS Thiselgorm – podwodnym muzeum z okresu II Wojny Światowej. Prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość zrealizowania na tym wraku nurkowania nocnego. Następnie czekają nas nurkowania na wrakach „Stalowej Rafy” – Abu Nuhas: Carnatic, Giannis D, Chrisoula i Timon K. Zaawansowani nurkowie mogą zanurkować na rzadko odwiedzanym, majestatycznym wraku Rosalie Moller.

  Zaskoczyć może też spotkanie z bardzo przyjacielskimi delfinami, które to na tej trasie nie należą do rzadkości. Ze względu na niedługie przepłynięcia i nie bardzo głębokie nurkowania, trasa ta polecana jest nie tylko dla zaawansowanych nurków.

  Ramowy plan safari:

  • Dzień 1 – spotykamy się w Szczecinie lub na lotnisku; przylot z Polski, transfer na łódź
  • Dzień 2 – wypłynięcie z portu, check dive, 2 nurkowania
  • Dzień 3 – Abu Nuhas, Gianis D, Chrisoula, Carnatic
  • Dzień 4 – Ras Mohammed, Yolanda Reef, Jack Fish Alley
  • Dzień 5 – SS Thiselgorm 3 nurkowania
  • Dzień 6 – Rosalie Moller, Gubal lub inne ze względu na pogodę
  • Dzień 7 – 2 nurkowania w okolicy Hurgady
  • Dzień 8 – transfer na lotnisko, wylot do Polski

  Zapraszamy!

  Nie umiesz nurkować?

  Zobacz jak zacząć