fbpx

Warsztaty

Rezerwacja

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Dive Point z siedzibą w Szczecinie 70-467 ul. Monte Cassino 19E. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres [email protected]. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu potwierdzenia rezerwacji zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.


  Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z
  dokonaniem rezerwacji terminu
  . Potwierdzenie dokonania
  rezerwacji otrzymają Państwo w odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.

  Warsztaty nurkowe to inna forma zajęć niż kurs. W ich trakcie możesz ćwiczyć dokładnie to na czym Ci zależy i podszkolić te umiejętności, które uważasz za niewystarczające.  Oczywiście warsztaty mogą się przeistoczyć w kurs zakończony certyfikatem, ale nie jest to konieczne.
  Możliwości zajęć jest wiele: trym, pływalność; techniki pływania; nurkowanie w suchym skafandrze; praca w zespole nurkowym, rozwiązywanie potencjalnych problemów pod woda; nurkowanie w konfiguracji sidemount, czy nurkowanie w tweenie lub to, na co Masz ochotę :).
  Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowszą wiedzę nurkową przez doświadczonych instruktorów. Max liczba kursantów na jednym szkoleniu to 3 osoby.
  W zależności od pory roki i potrzeb osób zainteresowanych szkolenia mogą być prowadzone w basenie jak i na wodach otwartych.

  Terminy zajęć ustalamy indywidualnie.

  Cena:

  Cena uzależniona jest od rodzaju zajęć a kształtuje się od 400 do 900 zł

  Cena nie zawiera:

  • Wypożyczenia sprzętu
  • Napełniania butli gazem innym niż powietrze

   

  Wymagania:

  • Certyfikat OWD / junior OWD lub równoważne
  • Minimalny wiek 10 lat
  • Badania lekarskie lub poprawnie wypełniony formularz medyczny

  Wymagania sprzętowe:

  • Komplet sprzętu stosowny do rodzaju zajęć

  Zapraszamy!

  Nie umiesz nurkować?

  Zobacz jak zacząć