fbpx

Nasza oferta kursów nurkowania dla dzieci obejmuje kurs Scuba Rangers – wyjątkowe przedsięwzięcie, które obejmuje o wiele więcej, niż tylko kurs nurkowy! Może być to długoterminowe przedsięwzięcie, gdy jego absolwenci chcą stać się członkami Scuba Rangers Club. Podczas spotkań klubowych członkowie uczą się o nowym środowisku, zdobywają kolejne doświadczenia nurkowe i spędzają wspólnie czas wspaniale się bawiąc. Będą próbować podwodnej fotografii, czy nocnego nurkowania z latarkami w basenie, odwiedzać ogrody zoologiczne, chodzić do kina i uczestniczyć w innych przynoszących nowe wyzwania przedsięwzięciach. Kurs nurkowy dla dzieci Scuba Rangers zalecamy dla młodych adeptów w wieku 8-10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo członków klubu to najwyższy priorytet. Kursy Scuba Rangers mogą być prowadzone tylko przez specjalnie przygotowanych instruktorów na basenie lub na chronionych wodach zamkniętych do maksymalnej głębokości 4 metrów (12 stóp). Przy zajęciach na głębokościach większych niż 1,5 na jednego instruktora nie może przypadać więcej jak dwoje kursantów.

Oferowane przez nas kursy nurkowania dla dzieci dostosowane są do najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na każdym kroku monitorujemy, czy wdrożone przez nas procedury są skuteczne i czy nie możemy zrobić czegoś, by jeszcze bardziej podwyższyć bezpieczeństwo naszych kursantów.

INSTRUKTORZY SCUBA RANGERS

Instruktorzy SSI mogą prowadzić kurs tylko wtedy, gdy są afiliowani przy placówce SSI. Ten system – unikalny w branży – pozwala na bezpośrednie monitorowanie wszystkich aktywnych SSI Dive Professionals, by zagwarantować wysoką jakość edukacji.

Instruktorzy Scuba Rangers uczący dzieci nurkowania to nie tylko uznani doskonali nurkowie spełniający wysokie standardy SSI – przeszli oni również specjalne kursy szkolenia nurkowego dzieci. Podczas szkoleń i zajęć klubowych Scuba Rangers bezpieczeństwo jest zawsze stawiane na pierwszym miejscu, stosunek liczby instruktorów do studentów jest bezwarunkowo przestrzegany, a wystarczające środki medyczne zawsze pod ręką.

Program SSI’s Scuba Rangers jest idealnym sposobem, by wprowadzić Twoje dziecko do cudów nurkowania bezpiecznie w środowisku motywującej zabawy. Szukaj placówek Scuba Rangers locations na całym świecie w naszym Dive Directory.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO NA KURS NURKOWANIA?

Nurkowanie to zajęcie, które rozbudzi fantazję Twojego dziecka. Nie tylko jest to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, aktywność fizyczną i nawiązywanie nowych znajomości. W trakcie kursu nurkowania dziecko nauczy się odpowiedzialności za sprzęt do nurkowania oraz współuczestników, zrozumie, jak pokonać własne słabości i wzmocni swoje poczucie pewności siebie. Co więcej, kurs nurkowania w basenie otworzy mu drogę w przyszłości do fantastycznej podwodnej przygody w otwartych zbiornikach wodnych, takich jak jeziora, czy nawet egzotyczne morza. To, co teraz może się wydawać sposobem zagospodarowania wolnego czasu, w przyszłości może stać się pasją na całe życie.

Nie czekaj – zapisz swoje dziecko na kurs nurkowania już teraz! Udział w przygodzie Scuba Rangers to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników podwodnych wrażeń.

Nie umiesz nurkować?

Zobacz jak zacząć